Inspirujące Kobiety

Witajcie, Kochani! ♥

Dzisiejszy dzień jest kolejną wyśmienitą okazją do zrobienia czegoś dobrego! Dzisiejszego dnia kobiecość stoi w centrum uwagi. Chciałybyśmy zatem podzielić się z Wami dobrem, które każdego dnia dzieje się w Internecie. Przedstawiamy Wam dwie Cudowne Kobiety, które za pośrednictwem Internetu zmieniają świat na lepsze.

Ich życie, historie, codzienne radości i smutki,  wartościowe przemyślenia są z pewnością inspiracją dla wielu osób – w tym także dla nas.

To kobiety, które potrafią dostrzec piękno w sobie, w drugim człowieku i w każdej drobnej rzeczy. ♥

RAKietakasia

Kasia Linard, jest młodą i kochającą żoną, kucharką, która uwielbia eksperymentować i zdrowo się odżywiać, to wielka fanka kwiatów i wianuszków. Ma świetny styl i genialne oprawki. Robi cudowne artystyczne zdjęcia, a jeszcze lepiej wygląda na zdjęciach ze swoim mężem. Prowadzi wspaniałego facebookowego bloga, na którym pomaga, dopinguje, dzieli się głębokimi przemyśleniami oraz odpowiada na pytania, nad którymi zastanawia się każdy z nas. Nie da się jej nie pokochać.
Najważniejszą rzeczą, którą w Niej cenię jest to, że jest największą fighterką jaką udało mi się poznać.

Rok temu na Instagramie zobaczyłam szeroko uśmiechniętą kobietę i od razu wiedziałam, że bardzo Ją polubię. Chwilę później dowiedziałam się, że przyszło jej się zmierzyć z nowotworem.
W pierwszej chwili pomyślałam jak bardzo mi jej szkoda, że musi być jej bardzo ciężko. Jednak po chwili dotarło do mnie, że przecież ONA SIĘ UŚMIECHA! Tym małym pozytywnym wyrazem twarzy dała wszystkim do zrozumienia, że jest gotowa na to żeby śmiało stawić czoła chorobie.

Był taki moment kiedy Kasia musiała chodzić w masce i nie było widać jej ust. Ja i tak wiedziałam, że pod nią kryje się uśmiech, który nigdy nie przestaje dodawać pozytywnych emocji.
Kasia codziennie dostarcza ogromną dawkę radości, bo sama jest RADOŚCIĄ.
Jest również chodzącym motywatorem oraz wsparciem dla wszystkich ludzi dookoła. Dla mnie również. Wie czego chce i tym się dzieli, pomaga nam walczyć o swoje i nie pozwoli na uleganie słabszym momentom.
Najistotniejsze nie jest to jakie trudności nas w życiu spotykają, ale to jak sobie z nimi radzimy. Właśnie dzięki Niej zrozumiałam jak ważne jest nasze myślenie i nastawienie.

31 stycznia Kasia przekazała fantastyczną wiadomość: jest ZDROWA!
Postanowiła, że będzie to dzień Jej drugich narodzin!

Uznaj trudność za kolejną lekcję życia, bądź blisko kochających Cię osób, postaraj się odnaleźć w sobie siłę, o której nie miałeś pojęcia, nie poddawaj się!
Kasia, ogromnie Ci dziękuję!

Karolina


Natalia Białobrzeska – Wonder Women  

Nie pamiętam jak, gdzie i kiedy trafiłam na profil Drużyny B, ale wiem, że to był jeden z najlepszych „przypadków” w moim życiu – naprawdę. Uśmiechnięta, pogodna rodzinka żyjąca pełnią życia i poprawiająca humor każdego dnia – to właśnie u Nich znalazłam. Natalia jest wspaniałą żoną, mamą, ale przede wszystkim kobietą. Według mnie jest powiewem świeżości wśród ludzi Internetu. Wszystko, co publikuje, jest tak autentyczne, tak bardzo niekoloryzowane i tak piękne w swej prostocie, że na jej profilach społecznościowych można poczuć się jak w odwiedzinach u dobrych znajomych. 🙂 Codziennie zaprasza nas do swojego Domu, do swoich myśli i do swojego serca.

Mimo że małżeństwo i macierzyństwo dopiero przede mną, jest dla mnie dużą inspiracją. Nauczyła mnie, jak cieszyć się z małych rzeczy. Pokazała, że nieidealnie też jest pięknie, że randka polegająca na oglądaniu filmu w łazience (w ukryciu przed dziećmi) może okazać się jedną z najfajniejszych, że zimna kawa nie jest symbolem porażki i braku czasu dla siebie, a pięknej relacji, którą warto postawić ponad gorący napój bogów ;), że bycie Żoną i Mamą nie jest mniej ambitnym planem na życie, niż robienie światowej kariery.

Podczas, gdy dzisiejszy świat pędzi przed siebie, zmiatając tych mniej przystosowanych, Ona zwalnia, pokazuje, że można inaczej, że idąc przez życie wolnym krokiem można dostrzec więcej dobra i piękna.

Dla mnie jest motywacją do życia po swojemu, do prób pokochania życia takim, jakie jest, do pielęgnowania w sobie dobrych wartości, ale także odkrywania w codzienności swojej kobiecości, która nie jest tylko pięknem zewnętrznym, ale przede wszystkim pięknem serca!

Mogłabym jeszcze wiele napisać, ale chyba lepiej będzie, jak na własne oczy zobaczycie ten ogrom dobra, miłości i radości!

Kasia


Zajrzyjcie do Nich i zainspirujcie się!

Natalia Białobrzeska ♥

Kasia Linard ♥

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.