minimalizm

Witajcie! ♥

Dzisiejszy wpis poświęcony będzie minimalizmowi, zarówno w ubiorze, jak i w innych dziedzinach. 🙂

Pojawił się już u nas kiedyś post dotyczący klasyki. /jeżeli nie widzieliście, zajrzyjcie tutaj –> klasyka/
Pokazałyśmy w nim nasz sposób na klasyczną elegancję, połączoną z prostotą – czyli to, co zawsze będzie w modzie.

Dzisiaj chcemy przyjrzeć się bliżej akcentom, które sprawiają, że nasza stylizacja, mimo delikatności i prostoty, potrafi zachwycić i zaciekawić.

Połączenie bieli i czerni zawsze dobrze się spisuje. Są to klasyczne kolory pasujące do każdej okazji. Jednak, aby dodać im nieco uroku warto postawić właśnie na małe elementy.

Te przepiękne rękawy mieliście już okazję zobaczyć jakiś czas temu. Z pewnością zgodzicie się, że dodają zwykłej białej koszuli niesamowitej wyjątkowości i oryginalności. ♥ Pięknie prezentują się zarówno z całością jak i w „przybliżeniu”.

Biżuteria – dopełnienie całości stroju. Nie musi być jedynie złota czy srebrna. Co powiecie na… drewnianą? I do tego niosącą ze sobą, oprócz estetycznego wyglądu, także pewne znaczenie. 🙂 Krzyż od FIDO design różni się od typowych medalików – nie jest tak oczywisty i z pewnością bardziej przyciąga uwagę innych, a to jest dobrym powodem do Ewangelizacji, gdyż prędzej padnie ciekawskie pytanie o znaczenie tego „wisiorka” niż o medalik schowany pod ubraniem. 🙂

 


 

Wciąż jeszcze pozostajemy przy kontrastach:

Biel w towarzystwie ciemnej szarości – typowe? zwyczajne? a może minimalistyczne? 🙂 To już zależy od gustu, jednak takiemu połączeniu nie można odmówić klasyki.

I w tym przypadku błękit krzyża zostaje pięknie wyeksponowany przez białą bluzkę, a delikatne koronkowe wykończenie dodaje lekkości – a ta jest nieodłącznym elementem kobiecości. ♥

 


 

Przygotowałyśmy jeszcze dwie propozycje, z którymi można połączyć piękną biżuterię chrześcijańską od FIDO design.

Obiecałyśmy niespodziankę, ale jeszcze zanim Wam o niej powiemy, chciałybyśmy zwrócić uwagę na to, jak wiele jest wokół nas kiczu i tandety – niestety, otacza nas to z każdej strony i dopadło nawet sferę katolicką. Widać to zwłaszcza w Internecie, gdzie natknąć się można na błyszczące gify z wizerunkiem Jezusa czy Maryi, obrazki z podpisem „polub jeśli kochasz Jezusa”, cytaty Świętych lub z Pisma Świętego na tle niepasujących do nich obrazków. Także wszelkiego rodzaju odpusty są kumulacją chrześcijańskiego kiczu – świecące figurki, butelka na wodę święconą w kształcie Maryi i wiele innych. Takie rzeczy stawiają chrześcijaństwo i chrześcijan w niezbyt dobrym świetle i z pewnością nie są zachęcające.

FIDO design pokazuje coś zupełnie innego. Tworząc minimalistyczne dewocjonalia udowadniają, że piękno tkwi w prostocie. A my w pełni się z tym zgadzamy! ♥

Koniecznie zajrzyjcie do ich sklepu oraz na facebookowy fanpage.

A teraz NIESPODZIANKA! FIDO design przygotowało dla Was rabat 10% do ich sklepu! ♥
Cieszycie się tak, jak my? 🙂 Przy zamówieniu wystarczy wpisać kod: marysfashion 🙂

Znajdziecie tam nie tylko krzyże, ale różne inne cuda! Z pewnością Waszej uwadze nie umknęły cytaty wiszące na ścianie na zdjęciach. Podobają się? To na co czekacie? ♥

Zanim jednak pobiegniecie na zakupy, dajcie nam znać w komentarzu, co sądzicie o takim sposobie na minimalizm i która z naszych propozycji przypadła Wam do gustu najbardziej! ♥ Czekamy z niecierpliwością na opinie!

Link do sklepu FIDO: http://fidodesign.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/fidodesignpl/?ref=br_rs
Instagram: https://www.instagram.com/fidodesign.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.